...

Informācija par uzņēmumu

Sava darba profesionāļi

Mēs sniedzam pilnu celtņu servisu un tehnisko atbalstu visā to izmantošanas laikā.

Galvenais un nozīmīgākais SIAValiants darbības virziens ir lielā kravas celšanas aprīkojuma –  torņa celtņu un mobilo celtņu noma un pārdošana.
Tāpat mūsu uzņēmums pieņem pieteikumus jaunas vai lietotas būvtehnikas iegādei ar tās turpmāko apkalpošanu un remontu.

Virs mums ir tikai debesis...

Signature

Uzņēmuma dibinātājs un vadītājs

Ingmar Pada

Savu karjeru būviekārtu nomas jomā Ingmar uzsāka jau 60. gados Zviedrijā. Būdams pēc profesijas elektromontāžnieks, viņš nodarbojās ar kravas celtņu servisu būvkompānijās.

60. gadu beigās viņš uzsāka savu biznesu, kas bija saistīts ar torņu celtņu, mobilo celtņu, kravas pasažieru platformu un liftu pārdošanu un nomu.

80. gados, būvniecības nozares uzplaukuma periodā viņa uzņēmums kļuva par vienu līderiem kravu celšanas aprīkojuma nomas tirgū. Vairāk nekā 300 viņa uzņēmuma tehnikas vienības strādāja vadošajos lielajos būvobjektos Zviedrijā un citās Eiropas valstīs.

90. gadu sākumā uzņēmums “Ingmar Pada AB” uzsāka savu darbību Latvijā. Tas piedalījās slavenās Rīgas viesnīcas “Metropole” rekonstrukcijas darbos.

1994. gada 31.oktobrī Rīgā Ingmar Pada dibina un reģistrē uzņēmumu “Valiants”.

Šobrīd SIA “Valiants” ir vadošais uzņēmums torņa celtņu nomas tirgū Latvijā, kurš sekmīgi ņem dalību arī būvniecības objektos Lietuvā un Igaunijā.

Tas neapšaubāmi ir uzņēmuma līdera un dibinātāja nopelns. Panākumu atslēga slēpjas nemitīgā un nesavtīgā darbā vairāk nekā 27 gadu garumā, viņa zināšanās, intelektā, interesē par nozares attīstību, kā arī uzticībā savam aicinājumam un vēlmei uzvarēt.

Mēs piedāvājam

 • Detalizēta projektēšana

  Servisa pakalpojumu sniegšanā ietilpst konsultēšanās ar kompetentu personālu. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums plānot optimālu kravas pacelšanas tehnikas montāžu pat vissarežģītākajos būvlaukumos.

 • Piegāde un izvešana

  Mēs organizējam Jūsu celtņa transportēšanas procesu. Mēs sekojam, lai celtnis laikā tiktu nogādāts objektā un pēc darbu veikšanas izvests no tā.

 • Ekonomiska montāža

  Kvalificēti speciālisti veic celtņa montāžu ātri un ar optimālām izmaksām. Turklāt laukumā atrodas servisa dienesta automašīna, kas aprīkota ar mūsdienīgiem speciāliem instrumentiem.

 • Servisa apkope

  Mēs veicam mūsu celtņu servisa apkalpošanu. Mūsu uzņēmums garantē ātru, profesionālu un drošu atbalstu objektos. Pārbaudiet mūsu servisa darbību.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.